Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ENTER

 

 

Giriş Sayfası
 

Nacel Opendoor Inc. kişisel kar amacı olmayan bir eğitim organizasyonudur.

 

Nacel International dünyamızın her yöresindeki öğrencilere kültürel kaynaşmayı içeren bir eğitim sunmak için birlikte çalışan organizasyonlarin, şirketlerin ve temsilcilerin dünya çapındaki bir federasyonudur.

 

Nacel Opendoor Inc. (NOD) 50 yılı aşkın bir süredir hayata bakış açılarını genişletmek ve bir başka kültürde yaşayarak, çalışarak ve öğrenerek uygulamalı tecrübe kazanmak isteyen öğrenciler için programlar ve fırsatlar geliştiren kurucu ortak organizasyonlardan birisidir.

 

SUN Uluslararasi Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti. Nacel Opendoor'un Türkiye'de tek yetkili temsilcisidir.

 

NOD 'un dünyayı keşfetmek isteyen uluslararası öğrencilerin değişen arzularına cevap verebilen çeşitli programları vardır. Bir başka kültürde bir tam yil eğitim almak isteyen ögrenciler için devlet okullarında ve özel okullarda akademik programlar sunmaktadır. NOD kısa dönem programlara katılmak isteyen öğrenciler için de aile yanında konaklama, özel dersler ve gezi programları sunmaktadır.

 

Okul öncesinden başlayıp lise öğrencilerinin gereksinimlerini de içeren müfredatıyla eğitim programı geliştirip özel okul sektörüne de girerek dünya çapında mevcudiyetini arttıran NOD, sunduğu programları son yıllarda daha da çeşitlendirmiştir. ABD, Güney Kore, Çin, Fransa, Filipinler, Vietnam'daki okullarıyla ve Polonya'da bir kardeş okul ilişkisiyle kendi lise programı girişimini başlatmıştır.

 

NOD Türkiye'de saygın özel okullarla yaptığı işbirliği anlaşması çerçevesinde "Nacel Uluslararası Okul Sistemi" (NISS) programını başlatmıştır.

 

NOD ögrencileri dünya vatandasi olabilme gayretlerinde başarılı olmalarına hazırlamak için uluslararası eğitime odaklanarak tam donanımlı hizmet veren bir eğitim organizasyonudur.